Стартувало «Літо Мужності»

Сьомий рік поспіль у мальовничому слоутському лісі розпочав роботу літній оздоровчий наметовий табір військово-патріотичного клубу «Мужність».

У вівторок, 11 липня, відбулося урочисте відкриття оздоровчої зміни «Літа Мужності». Протягом 14 днів у таборі активно відпочиватимуть 70 дітей 12-17 років із різних куточків Сумщини. На юних любителів екстремального відпочинку чекає купа цікавих пригод: заходи військово-патріотичного спрямування, змагання зі спортивного орієнтування, туризму, лазертаг, ігри, волейбол, футбол, купання в басейні та ін. В таборі створені всі умови для комфортного відпочинку, організовано збалансоване п’ятиразове харчування, опікуватимуться хлопчиками та дівчатками кваліфіковані вихователі та тренери. У день урочистого відкриття зміни діти влаштували для присутніх чудову концертну програму.