Конкурс із визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ

Дата: 16.03.2018 10:00

Оголошення
 про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Березівської сільської ради

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу. Виконавчий комітет Березівської сільської ради, адреса: вул. Спаська, 32, м. Глухів, обл. Сумська, 41400.

2. Підстави для проведення конкурсу. Рішення виконавчого комітету Березівської сільської ради від 12.03.2018 р. року № 37 «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Березівської сільської ради».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів: вул. Спаська, 32, м. Глухів,  обл. Сумська, 41400, каб. №5. Час проведення конкурсу 17.04.2018 року о 10 годині 00 хвилин.Уповноважені особи для здійснення зв’язку з учасниками конкурсу:
Бородіна І.О. - секретар конкурсної  комісії, тел. (05444)3-13-23
Тимощенко А.М. - голова конкурсної комісії, тел. (05444) 67-5-18.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
-  наявність матеріально-технічної бази;
- вартість  надання  послуг;
- досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів;
- кількість  працівників  відповідної  кваліфікації;
- установчі документи учасника в яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з відходами

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення  твердих, великогабаритних та  ремонтних  відходів. Загальна площа населених пунктів в адміністративних межах  ради - 46 497,84 га.

6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів:
- приватні будинки ( 3221) та  багатоквартирні будинки  (7);
- суб’єкти господарювання;
- бюджетні установи.

7. Характеристика, включаючи потужність та місцезнаходження, об’єктів поводження з побутовими відходами. Полігон твердих побутових відходів м. Глухів, вул. Путивльська 125, м. Глухів, обл. Сумська, 41400. Площа – 5,4га.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій. Особисто або поштою рекомендованим листом, за адресою – 41400, Сумська область, м. Глухів, вул. Спаська, 32, каб. № 5. До 09 години 00 хвилин 17.04.2018р.

9. Спосіб і місце отримання конкурсної документації. Особисто або поштою, за адресою: 41400, Сумська область, м. Глухів, вул. Спаська, 32, каб. № 5.