Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Слоутські школярі вшанували учасників АТО

Картинки по запросу букет

Напередодні Дня захисника України в Слоутському НВК 13 жовтня 2016 року було проведено урочисте відкриття Галереї слоутчан - учасників АТО.

Перша її черга була відкрита 18 березня 2016 року, а тепер, напередодні свята, на Галереї поміщено всі 26 прізвищ слоутчан -  учасників АТО.

 

З нагоди цієї події всіх привітав директор НВК Андрій Петрович Гриценко та завідуюча методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради Тетяна Миколаївна Ковтун.

Для учасників АТО, що завітали на свято і їх мам, виступили чоловіки з гурту Слоутського СБК, а також вихованці танцювального гуртка Слоутського НВК (керівник Юлія Вікторівна Сачко).

Після урочистостей вчитель фізичної культури Віктор Миколайович Шевченко організував патріотично-спортивну естафету з учнями 5-9 класів НВК.

18 жовтня на стадіоні НВК було проведено футбольний турнір «Золота осінь» на честь Дня захисника України. В ньому брали участь школярі 2004 року народження і молодші зі Слоута, Шевченково та селищ Шалигине і Есмань.« повернутися до списку новин