Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

СВЯТО І БЕЗПЕКА МАЮТЬ СТАТИ СИНОНІМАМИ ПІД ЧАС НОВОРІЧНОГО ВІДПОЧИНКУ

Дане питання розглянули на черговому засіданні обласної комісії з ТЕБ та НС

Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО звернув увагу присутніх на питаннях дотримання пожежної безпеки під час новорічних і різдвяних свят та організації контролю за реалізацією побутових піротехнічних виробів у торгівельній мережі області.

«Збереження здоров’я, життя та майна громадян залишається головним під час новорічних та різдвяних свят. Тому всі служби мають працювати злагоджено та чітко, щоб несправні гірлянди чи необережне поводження з несертифікованими петардами і феєрверками не перетворили святковий настрій людей на неприємності, а то й трагедію», – акцентував очільник Сумщини.

Тож, за його словами, у закладах та установах, що планують проводити  новорічні святкування, а особливо це стосується освітніх та соціальних закладів, необхідно посилити заходи протипожежної безпеки.

До роботи з попередження надзвичайних ситуацій активно долучаються і працівники правоохоронних органів, котрі здійснюють профілактичні заходи стосовно протидії нелегальному обігу піротехнічних виробів у місцях продажу. « повернутися до списку новин