ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛКИ З 1 СІЧНЯ НЕ ВПЛИНЕ НА НАРАХОВАНІ СУБСИДІЇ ТА ВИПЛАТУ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ

Про це поінформувала у ефірі обласного радіо заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА

«Збільшення заробітної плати не вплине на нараховані субсидії. Адже фактично підвищення відбулося з 1 січня цього року. Відповідно, вплив на призначення субсидій по нині діючим нормам, можливий лише після того, як закінчиться 2017 рік», – підкреслила Людмила Мусіяка.

Окремо вона зазначила, що в разі перегляду Кабміном норм розрахунку (наприклад, доходи громадян), підвищення заробітної плати може вплинути на ту субсидію, яка буде призначатися або перераховуватися з 1 травня 2017 року.

Зростання мінімальної зарплати призведе до зростання загального рівня доходів наших громадян. Чим вище доходи, тим вище ймовірність того, що співвідношення плати за житлово-комунальні послуги буде змінено.

Насамкінець Людмила Мусіяка зазначила, що підвищення мінімалки не вплине на виплату соціальних допомог та надання пільг у першому півріччі.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/oda)