Сумська область, Глухівський район

ТОВ «Голландська аграрна компанія» інформує!

Дата: 13.06.2016 10:21
Кількість переглядів: 575

ТОВ «Голландська аграрна компанія» повідомило, що ними прийнято рішення про збільшення розміру орендної плати за договорами оренди, укладеними з фізичними особами – власниками земельних ділянок, починаючи з 2016 року - 5% від нормативної оцінки землі з урахуванням коефіцієнтів індексації, передбачених чинним законодавством.

Виплата збільшеної орендної плати буде проводитися на підставі додаткових угод до договорів оренди землі.

Про дату та місце укладання додаткових угод, жителі Березівської сільської об’єднаної територіальної громади будуть додатково поінформовані представниками ТОВ «Голландська аграрна компанія».