Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь -

Державний Прапор України.

Під синьо-жовтими знаменами Український народ утверджував віковічну мрію про свободу, державність та соборність.

Державний Прапор України є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію.

Мить, коли піднімається Державний Прапор України, - це момент піднесення, який сповнює серця гордістю. Синьо-жовтий прапор є тим об'єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле - Український народ.

Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

Березівський сільський голова                                                       Н.М. Артеменко