Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

РОЗВИТОК КООПЕРАТИВНОГО РУХУ НА СЕЛІ

Одним з основних своїх завдань на етапі становлення Березівська сільська рада об’єднаної територіальної громади вважає підтримку і розвиток кооперативного руху на селі.

6 та 7 квітня 2016 року в селах Шевченкове та Первомайське, що розташовані на території Березівської об’єднаної громади відбулось урочисте відкриття сільськогосподарських кооперативів «Добробут«Шевченкове 2015» та «Полісяночка».

Створити кооперативи та організувати їх роботу вдалося завдяки бажанню жителів сіл організовано працювати на землі, підтримці Глухівської райдержадміністрації, безпосередній участі сільської ради та проекту «ПРООН – «Місцевий Розвиток Орієнтований на Громаду», який підтримує ініціативи, спрямовані на розвиток громад на всій території України.

Під час урочистостей кооперативи отримали і презентували землеобробну та іншу сільськогосподарську техніку. Учасники художньої самодіяльності КЗ «Центр культури і дозвілля» Березівської сільської ради подарували учасникам свята чудові номери художньої самодіяльності та побажали успіхів та процвітання.

 

 

 

 

 


 

 « повернутися до списку новин