Тато, мама,я – спортивна сім’я

Дата: 10.06.2016 10:07

Фото без описуЗ метою   зміцнення  стосунків між школою та сім’єю, піднесенню емоційного настрою у дітей,  вихованню любові  до фізичної культури та спорту,  розвитку  почуття  дружби на базі Березівського НВК відбулося цікаве та захоплююче  спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

На змагання завітали  дружні сім’ї з шести  шкіл  Березівської  сільської об’єднаної територіальної громади.

Березівський НВК  представляла  родина Горових,  Слоутський НВК – родина Шевченко, Іващенківський НВК – родина Усачових,  Шевченківський НВК – родина  Ільченко, Первомайський НВК – родина Дудіних, Обложківський НВК – родина Шулік.

Батьків, учнів, вчителів зі спортивним святом привітав начальник відділу освіти, молоді та спорту  Березівської  сільської  ради  С.А.Коломін .

Бурхливими оплесками та веселими  гаслами  групи  підтримки із сіл громади   підбадьорювали  своїх улюбленців.

У напруженій боротьбі перемогу отримала  родина  Усачових  з с. Іващенкове.

Всі  сім’ї були нагороджені  грамотами відділу освіти, молоді та спорту  Березівської  сільської  ради, пам’ятними фото та подарунками.

Задоволення отримали всі присутні на святі.