Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Закордонний досвід

У рамках реалізації заходів проекту «Сучасні управлінські компетенції у об’єднаних громадах» відбувся візит польських експертів до Березівської об’єднаної територіальної громади.

Закордонна делегація була представлена головою Правління Фундації Менеджерських Ініціатив, радником мера Любліна Павлом Прокопом, керуючим справами гміни Госьцєрадув Люблінського воєводства Ярославом Червом та консультантом Фундації Менеджерських Ініціатив Богданом Юрчуком.
Під час зустрічей відбувся плідний діалог між керівниками і представниками структурних підрозділів Березівської громади та експертами. Обговорювалися питання, що стосуються управління освітніми і медичними закладами, формування і виконання місцевого бюджету, функціонування комунального господарства і розвитку культури й туризму та ін. Досвід та знання, набуті під час візиту стануть вкрай корисними для нашої громади. Також сторони висловили взаємну зацікавленість у подальшому розвитку партнерських стосунків між Фундацією Менеджерських Ініціатив і Березівською ОТГ та намітили найважливіші напрямки майбутньої співпраці.« повернутися до списку новин