Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Свято для майбутнього країни.

У середу 1 червня 2016 року  в Слоутському НВК   було проведено «Свято дитинства», котре збіглося з відкриттям оздоровчих дитячих таборів та було присвячене  Дню  захисту дітей.  

Програма свята була дуже змістовною: діти різних вікових категорій, починаючи від дитячого садка і закінчуючи випускниками  підготували вірші, танці, пісні. Родзинкою свята стали виступи  хореографічних  ансамблів «Крапелька» та «Асорті». Новими, особливо цікавими для дітей та і дорослих, були сучасні види дозвілля, такі   як  танцювальні доріжки, флеш-моб зарядка та різні види квестів. 

На завершення  пройшов конкурс  малюнків на асфальті «Ми – за мир!», переможці отримали солодкі призи. 

В рамках проведення свята  пройшов футбольний турнір «Шкіряний м’яч – 2016».  В ньому взяли  участь шість шкільних команд зі Слоута, Берези,  Обложок, Шевченкового Березівської сільської ради, а також Новгород-Сіверська Чернігівської області та селища Воронізька Шосткинського району. Вік гравців - 2004 року народження і молодші. . Кубок переможця виграли юні футболісти із Слоута. 

В кожній команді було визначено найкращого гравця з врученням грамот відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради. Команди, що зайняли перші три місця були нагороджені Грамотами, а гравці - відповідними медалями. 

У святі  взяв участь  та привітав присутніхначальник відділу освіти, молоді та спорту Коломін  Сергій Анатолійович.« повернутися до списку новин