Сумська область, Глухівський район

Щодо благодійної організації "Благодійний фонд "Оборона держави"

Дата: 09.06.2016 09:28
Кількість переглядів: 314

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ ЩОДО МОЖЛИВОГО ВИКОРИСТАННЯ РЕКВІЗИТІВ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОБОРОНА ДЕРЖАВИ" (КОД ЄДРПОУ 39352821, М. КИЇВ, ПРОВ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ, 14, КЕРІВНИК І ЗАСНОВНИК - ГОРЯЧЕВ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ) ДЛЯ МОЖЛИВОГО ШАХРАЙСЬКОГО ЗАВОЛОДІННЯ КОШТАМИ ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ПІД ВИГЛЯДОМ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО.

ЗА НАЯВНИМИ ДАНИМИ, НА АДРЕСУ ОБЛАСНИХ ТА РАЙОННИХ АДМІНІСТРАЦІЙ, А ТАКОЖ ІНШИХ ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ТА САМОВРЯДУВАННЯ, КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ, МОЖУТЬ НАДХОДИТИ "ЛИСТИ ПРО ДОПОМОГУ" А ТАКОЖ ТЕЛЕФОННІ ДЗВІНКИ ВІД ІМЕНІ КЕРІВНИКА "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОБОРОНА ДЕРЖАВИ", АБО ІНШИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ДАНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, З ПРОХАННЯМ НАДАТИ БЛАГОДІЙНУ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ПОТРЕБ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО ШЛЯХОМ ЇЇ ПЕРЕРАХУВАННЯ НА ОДИН ІЗ РАХУНКІВ, ВДКРИТИХ В КОМЕРЦІЙНИХ БАНКАХ.

ТАКИМ ЧИНОМ, ДІЯЛЬНІСТЬ ВКАЗАНОГО ФОНДУ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДУ ДЕРЖАВНИМ ІНТЕРЕСАМ У ВИГЛЯДІ ЗАВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОШТАМИ ШАХРАЙСЬКИМ ШЛЯХОМ, А ТАКОЖ ДИСКРЕДИТАЦІЇ ВІТЧИЗНЯНОГО ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ ТА ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ.

З УРАХУВАННЯМ ВИКЛАДЕНОГО, ПРОСИМО ВАС БУДИ УВАЖНИМИ, У РАЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТІВ ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ВКАЗАНОГО ФОНДУ  НЕВІДКЛАДНО ІНФОРМУВАТИ УПРАВЛІННЯ СБУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕЛ. 0542610069) АБО БЕРЕЗІВСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ (ТЕЛ. 0544422208).