Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Щодо благодійної організації "Благодійний фонд "Оборона держави"

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ПОВІДОМЛЯЄ ЩОДО МОЖЛИВОГО ВИКОРИСТАННЯ РЕКВІЗИТІВ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОБОРОНА ДЕРЖАВИ" (КОД ЄДРПОУ 39352821, М. КИЇВ, ПРОВ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКИЙ, 14, КЕРІВНИК І ЗАСНОВНИК - ГОРЯЧЕВ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ) ДЛЯ МОЖЛИВОГО ШАХРАЙСЬКОГО ЗАВОЛОДІННЯ КОШТАМИ ФІЗИЧНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ПІД ВИГЛЯДОМ ДОПОМОГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО.

ЗА НАЯВНИМИ ДАНИМИ, НА АДРЕСУ ОБЛАСНИХ ТА РАЙОННИХ АДМІНІСТРАЦІЙ, А ТАКОЖ ІНШИХ ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ТА САМОВРЯДУВАННЯ, КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ І ОРГАНІЗАЦІЙ, МОЖУТЬ НАДХОДИТИ "ЛИСТИ ПРО ДОПОМОГУ" А ТАКОЖ ТЕЛЕФОННІ ДЗВІНКИ ВІД ІМЕНІ КЕРІВНИКА "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОБОРОНА ДЕРЖАВИ", АБО ІНШИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ДАНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, З ПРОХАННЯМ НАДАТИ БЛАГОДІЙНУ ФІНАНСОВУ ДОПОМОГУ ДЛЯ ПОТРЕБ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ В ЗОНІ ПРОВЕДЕННЯ АТО ШЛЯХОМ ЇЇ ПЕРЕРАХУВАННЯ НА ОДИН ІЗ РАХУНКІВ, ВДКРИТИХ В КОМЕРЦІЙНИХ БАНКАХ.

ТАКИМ ЧИНОМ, ДІЯЛЬНІСТЬ ВКАЗАНОГО ФОНДУ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДУ ДЕРЖАВНИМ ІНТЕРЕСАМ У ВИГЛЯДІ ЗАВОЛОДІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОШТАМИ ШАХРАЙСЬКИМ ШЛЯХОМ, А ТАКОЖ ДИСКРЕДИТАЦІЇ ВІТЧИЗНЯНОГО ВОЛОНТЕРСЬКОГО РУХУ ТА ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ.

З УРАХУВАННЯМ ВИКЛАДЕНОГО, ПРОСИМО ВАС БУДИ УВАЖНИМИ, У РАЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТІВ ЗВЕРНЕННЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ВКАЗАНОГО ФОНДУ  НЕВІДКЛАДНО ІНФОРМУВАТИ УПРАВЛІННЯ СБУ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕЛ. 0542610069) АБО БЕРЕЗІВСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ (ТЕЛ. 0544422208).« повернутися до списку новин