Привітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2017 09:24

Шановні жителі Березівської об’єднаної громади!

Щиро вітаю вас з великим національним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року відбулася видатна історична подія - Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Основний Закон нашої Батьківщини закріплює суверенітет та цілісність держави, гарантує рівні права та свободи громадянам. І обов’язок кожного українця - поважати Конституцію та дотримуватися її положень.

Лише від нас залежить, якою бути Україні сьогодні і в майбутньому. Тільки завдяки спільним зусиллям, щоденній копіткій праці, єднанню ми зможемо вистояти у непростий час загрози суверенітету і цілісності держави, відновити мир та спокій на нашій землі.

Нехай у цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, зростає почуття гордості за свою країну. Від усієї душі зичу вам, дорогі жителі громади, добра, достатку, миру, успіхів у всіх справах заради процвітання незалежної України!

Зі святом вас!

Голова громади                                                          Н.М. Артеменко