Наближення медичної допомоги до жителів громади

Дата: 03.07.2017 09:22

Мешканці громади отримали нагоду безкоштовно пройти профілактичне обстеження.

Жителям Березівської ОТГ не довелося витрачати ані час, ані гроші на дорогу до лікарні – з метою раннього виявлення туберкульозу та патологій легеневої системи з 25 по 28 червня на території громади працював пересувний цифровий флюорограф Сумського обласного протитуберкульозного диспансеру.
У громаді абсолютно безкоштовно оглянули 464 мешканця. До речі, в цьому році жителів ОТГ обстежують вже не вперше – навесні їх оглядали вузькі спеціалісти: кардіолог, гінеколог, також проводилося ультразвукове дослідження внутрішніх органів.
Такі медогляди потрібні, щоб люди задумалися над профілактикою захворювань і пам’ятали, що в першу чергу кожен сам має піклуватися про своє здоров’я.