Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

НА СУМЩИНІ СТВОРЕНО 4 ОПОРНІ ШКОЛИ

Про це на апаратній нараді першому заступнику голови облдержадміністрації Олександру МАРЧЕНКУ повідомила директор Департаменту освіти і науки Олена ПОПОВА

У Сумській області юридично створено 4 опорні школи. Це Миколаївська спеціалізована школа Білопільського району, Недригайлівська спеціалізована школа Недригайлівського району, Слоутська школа Березівської громади і Боромлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тростянецького району.

Чотири філії має Недригайлівська опорна школа, три – Боромлянська та по одній філії – Миколаївська та Слоутська школи.

«Маю зазначити, що сьогодні триває робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази, придбання обладнання для навчальних кабінетів, утеплення та осучаснення приміщень. Таким чином ми плануємо зробити опорні школи кращими у цих сільських районах», – наголосила Олена ПОПОВА.

Також керівник освітньої галузі Сумщини повідомила, що у новому навчальному році за шкільні парти вперше сіли 10 086 дітей.

1 вересня в усіх навчальних закладах відбулися заходи, приурочені до Дня знань. Темами перших уроків учнів 1-4 класів стали «Це наше і це моє», для учнів 5-11 класів та учнів закладів професійно-технічної освіти – «Від проголошення Незалежності до нової України».

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11445-na-sumshchyni-stvoreno-4-oporni-shkoly.html)« повернутися до списку новин