Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Березівською сільською радою здійснюється надання відомостей з Державного земельного кадастру.

На теперішній час вже надано  понад 50 витягів з ДЗК про земельну ділянку.

Взагалі витяг з кадастру потрібен для проведення будь-яких операцій із земельною ділянкою (купівля-продаж, дарування, обмін тощо). Як правило, про необхідність отримання такого витягу громадяни дізнаються від нотаріуса, коли мають намір укласти та посвідчити нотаріально будь-яку угоду щодо земельної ділянки. 

Дану адміністративну послугу, при  наявності інформації в базі даних Державного земельного кадастру, можна одержати у відділі земельних відносин та комунальної власності управління житлово- комунального господарства Березівської сільської ради за адресою: місто Глухів вулиця Спаська,32 кабінет №2.

Для одержання відомостей з Державного земельного кадастру необхідно надати такі документи, як :

1.Заява про надання витягу з Державного земельного кадастру за визначеною формою. (Складається на місці).

2.Документ, що підтверджує оплату послуг з надання витягу з Державного земельного кадастру.

(Розмір плати за надання послуг визначений Законом України "Про Державний земельний кадастр" так, на сьогодні, відповідно до ч.3 ст.38 Закону України "Про Державний земельний кадастр" розмір плати за надання Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку адміністративної послуги становить 0,05 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.)

3.Документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника (у разі подання заяви уповноваженою заявником особою).

        

Картинки по запросу витяг з ДЗК« повернутися до списку новин