Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Свято дитинства

Веселощі та гарний настрій панували в Міжнародний день захисту дітей у Березівській громаді.

Цікаві конкурси, оригінальні флешмоби та подарунки чекали на дітей в кожному селі та пришкільних оздоровчих таборах. У Березі біля місцевого Будинку культури організували розважальну програму «День приємних сюрпризів». Малеча із задоволенням брала участь у конкурсах, танцювала та співала. Звісно, не обійшлося і без традиційних конкурсів малюнків на асфальті – діти передавали власне бачення родини, України та дитинства. Скрізь дівчаток і хлопчиків пригощали солодощами. До частувань долучилися і спонсори.

Двадцять сім учнів навчальних закладів громади відповідно до Програми підтримки дітей та молоді Березівської сільської ОТГ на 2016-2020 роки, вирушили до Сум. Під час пішохідної екскурсії «Суми - місто над Пслом» діти дізналися багато цікавого й корисного про обласний центр. Масу емоцій отримали школярі на атракціонах у парку культури та відпочинку ім. І. М. Кожедуба. Як і зазвичай, завершилося відвідування Сум походом до Макдональдсу.

Вже традиційним став регіональний турнір з мініфутболу серед дітей 12 років та молодших в Слоуті. Цьогоріч на полі зустрілися юні спортсмени Слоутського НВК, збірна Шевченківського та Березівського НВК, команда сусідньої Чернігівщини із Н.-Сіверського та футболісти с. Тулиголове із Кролевеччини. Перемогу в змаганнях і кубок чемпіонів здобули юні новгородсіверці. Друге місце посіли господарі поля – команда Слоутського НВК, третіми стали юні футболісти Шевченкового та Берези. Учасники турніру отримали медалі, грамоти та солодощі від відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільради.« повернутися до списку новин