Картинки по запросу оголошення про конкурс

Березівська сільська рада Глухівського району оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• заступник начальника відділу фінансово-господарського  забезпечення апарату (до участі в конкурсі запрошуються громадяни України з вищою бухгалтерською освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, стажем роботи на керівних посадах за фахом не менше 5 років);
  • головний спеціаліст відділу правового забезпечення (до участі в конкурсі запрошуються громадяни України з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи в органах місцевого самоврядування не менше 1 року).

Заяви приймаються за адресою: м. Глухів, вулиця Києво-Московська, 31, другий поверх.

Телефон для довідок: 2-22-08