Привітання з радісними подіями жителів Березівської об’єднаної територіальної громади

15 березня 2017 року в Березівській об’єднаній територіальній громаді зареєстрували шлюб мешканці села Обложки - Пилипенко Володимир та Кидименко Оксана. В 2017 році це четверта державна реєстрація шлюбу, однак перша реєстрація шлюбу жителів с. Обложки.

В цей же день була проведена державна реєстрація народження дитини – сина Івана в сім’ї Огієнків, мешканців села Слоут, з подальшим врученням свідоцтва про народження, а також одразу проведена реєстрація місця проживання новонародженого. З початку  року це перше народження жителя громади.

З нагоди радісних подій новостворену родину Пилипенків та батьків новонародженого Огієнка Івана привітали секретар сільської ради Прилуцька Галина Василівна та керуюча справами виконкому сільської ради  Фесенко Галина Степанівна.