ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 14.07.2016 16:01

На  засіданні виконавчого комітету 13.07.2016 були розглянуті питання щодо звіту про виконання сільського бюджету за І півріччя 2016 року, про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік. Крім цього, 5 заяв громадян щодо надання матеріальної допомоги на лікування і по кожній прийнято позитивне рішення. Загалом, за перше півріччя 2016 року в рамках виконання Програми соціального захисту населення Березівської громади на 2016 рік надано матеріальної допомоги на лікування, допомоги учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям, на поховання у сумі 56,5 тисяч гривень.

На засіданні виконавчого комітету   було заслухано звіти начальників виконавчих органів сільської ради, директорів комунальних закладів та установ, виконуючих обов’язки старост сіл громади,  розглянуто інші питання та прийнято відповідні рішення.