Дата: 31.01.2017 08:59

27 січня 2017 року в спортивній залі Березівського НВК відбулись спортивні змагання «Веселі старти» серед учнів 6-9 класів навчальних закладів Березівської сільської ради.Основною метою свята є залучення дітей до фізичної культури та спорту, а також покращення фізичного стану за допомогою фізичних вправ та рухової активності, адже рух – це життя, а діти наше – майбутнє!

Боротьба виявилась дійсно гострою, і  зовсім не легко було учням усіх команд.Але всі діти отримали велике задоволення від участі в естафетах. У великому напруженні перебували як участники, так і вболівальники.Команди вели запеклу боротьбу, показуючи свою спритність,кмітливість, витривалість, командну гру.Зі словами привітань зі святом здоров`я до присутніх звернулась головний спеціаліст відділу освіти , молоді та спорту Березівської сільської ради Ліана Мирошниченко та оголосила рішення журі.Призове третьє місце отримала команда Слоутського НВК, на другому місці команда Шевченківського НВК , найкращі результати показала команда Березівського НВК тож вона становиться переможцем змагань .Команда переможець нагороджена кубком ,грамотою участники змагань які зайняли призові місця нагороджені медалями та грамотами відділу освіти, молоді та спорту.

Усі присутні отримали безліч позитивних емоцій, з великим запалом вболівали за свої команди й отримали  позитивний заряд на весь день.