Туристичний зліт зібрав друзів

Дата: 14.06.2017 08:51

З незабутніми враженнями повернулися команди навчальних закладів Березівської громади після відпочинку в Слоутському лісі.

Відбувся турзліт з ініціативи керівництва Слоутського НВК, за активної підтримки відділу освіти Березівської сільради. Насичена програма заходу не дозволила учасникам сумувати ні хвилинки. Команди, привітавши один одного гучними девізами, розпочали боротьбу за перемогу. Юні туристи випробовували свої сили у різних змаганнях. Діти брали участь у «Комбінованій туристичній естафеті», спритно долали смугу перешкод, влучно стріляли з пневматичної гвинтівки, грали у волейбол і бадмінтон. Захопливою пригодою стало проходження мотузкового шляху. Звісно не обійшлося без туристичних випробувань. Із завмиранням серця кожен чекав переможного моменту, коли перегорить ниточка над вогнищем під час конкурсу на швидкісне розведення багаття. Також завзято змагалися у встановленні наметів. Оцінювало команди компетентне журі у складі викладачів Слоутського НВК.

Учасники турзльоту доклали всіх сил, проявили витримку, застосували знання й уміння, щоб швидко і вміло впоратися із завданнями. У підсумку кубок переможців виборола команда Шевченківського НВК. Друге місце посіли юні туристи із Слоутського НВК. Трохи поступилися їм і стали третіми дружні учасники із Первомайського. Всі команди нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Березівської сільської ради. А найголовніше – учасники отримали своєрідний досвід, купу позитивних емоцій і знайшли нових друзів.