Микола КЛОЧКО презентував економічний та інвестиційний потенціал області в Республіці Македонія

«Для нашої області важливо розвивати економічну кооперацію зі світовими ринками та розширювати географію експорту. Тому Сумщина і Македонія можуть стати надійними партнерами, адже точок взаємовигідного партнерства досить – від сільського господарства до машинобудування», – зазначив під час свого виступу на Македонсько-українському бізнес-форумі у м.Скоп’є голова облдержадміністрації.

Під час перебування в Республіці Македонія очільник області  зустрівся з Прем'єр-міністром країни Емілєм ДМІТРІЄВИМ.

У рамках заходу було також підписано Меморандум про співпрацю між Сумською регіональною торгово-промисловою палатою та Македонською торговою палатою.

«Це перший крок до налагодження дієвої двосторонньої співпраці між Сумщиною та Македонією. Ми сподіваємося, що вона буде успішною і відкриє шлях до реалізації економічних можливостей як на рівні регіонів, так і на рівні держав», – підкреслив президент Сумської ТПП Костянтин МАКАРЕНКО.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11524-sumshchyna-diyshla-do-balkan.html)