Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

На порядку денному – медицина

Створення госпітальних округів на Сумщині стало головною темою круглого столу, проведеного 24 травня у Глухові за ініціативи народного депутата України Андрія Деркача.

Участь у засіданні взяли представники влади та медичної галузі 159-го округу. Обговорення настільки важливих тем не залишила поза увагою і голова Березівської ОТГ Надія Артеменко.

Своє бачення насушних проблем медицини в регіоні та можливі шляхи їх вирішення висловили начальник управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Сергій Бутенко, керівник медичної програми «Дитячий ортопед», кандидат медичних наук Валерія Горелік, керівник медпрограми «Здоров’я жінки», професор Сергій Бугайцов, лікар-кардіохірург, професор, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров.

Всі присутні упевнені в необхідності створення в області не чотирьох, а шести госпітальних округів: Сумського, Глухівського, Конотопського, Охтирського, Роменського та Шосткинського. Як наголосив нардеп Андрій Деркач, без Глухівського та Роменського округів значна частина населення залишиться взагалі без будь-якої медичної допомоги.

У результаті круглого столу присутні підписали колективне звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо необхідності створення на Сумщині шести госпітальних округів.« повернутися до списку новин