Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

ВІД ЕПІДПОРОГУ СУМЩИНУ ВІДДІЛЯЄ 10%

Про епідеміологічну ситуацію щодо захворюваності на ГРВІ та грип в області доповів на апаратній нараді начальник обласного управління охорони здоров’я Сергій БУТЕНКО

За його словами, за останній тиждень захворіло 8394 особи, що на 55% більше ніж за попередній період. Із них 68% – діти. 516 осіб було госпіталізовано до закладів охорони здоров’я. Запас медикаментів є.

Епідпоріг вже перевищено у Сумах та Конотопі, а також у 5 районах області – Недригайлівському, Липоводолинському, Краснопільському, Путивльському, Великописарівському. При чому, в останньому епідпоріг перевищено на 61%. На жаль, у Сумах є другий летальний випадок від грипу. Через пізнє звернення та супутню патологію чоловіка не вдалося врятувати.

Наразі 52 освітні заклади знаходяться на карантині, 29 – повністю, решта – частково. Проте на даний час головний медик області не бачить потреби в оголошенні карантину у всіх навчальних закладах Сумщини.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/12051-vid-epidporohu-sumshchynu-viddilyaye-10protsent.html)« повернутися до списку новин