Голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО провів нараду щодо проведення спецоперації «Ялинка» на Сумщині

Дата: 02.12.2016 18:25

Для більшості населення передноворічні свята сповнені приємними клопотами, однак для деяких осіб цей період стає способом незаконного заробітку, зокрема через вирубку ялинкових та соснових насаджень та незаконної  їх реалізації.

Микола Клочко звернувся до керівників районів та міст, присутніх на нараді,  постійно моніторити ситуацію та взаємодіяти з правоохоронними і контролюючими органами у протидії незаконній вирубці лісових насаджень.

Він також відзначив, що наразі в області ситуація з незаконною вирубкою лісу загострилася, про що свідчить активний спротив керівників комунальних установ у лісовій галузі.

«Однак хочу запевнити всіх присутніх, що обласна адміністрація не дозволить так нахабно і безкарно розкрадати природні ресурси Сумщини. Спільно з правоохоронними органами ми наведемо порядок не тільки в лісовій, а й в інших галузях. Це моя чітка та принципова позиція. Є Закон і він буде виконуватись», – наголосив він.

За інформацією правоохоронних органів, в області розроблено комплексний план заходів з охорони хвойних насаджень від незаконних порубів у передноворічний період. Правоохоронці у тісній співпраці з лісгоспами будуть проводити патрулювання, спільні рейди щодо перевірки законності придбання та перевезення новорічних ялинок.

До слова, у Шосткинському, Середино-Будському та Ямпільському районах уже розпочалася заготівля новорічних красунь.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/12040-novorichni-svyata-mayut-proyty-bez-zavdannya-shkody-pryrodi.html)