У рамках пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки у місті Суми отримано та розглянуто Клопотання про спроможність надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу.

Дата: 25.01.2017 08:23

З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, Розпорядженням Кабінету  Міністрів  України «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» від 13.07.2016 №502-р та наказом Міністерства юстиції України від 22.07.2016 № 2247/5 "Про реалізацію пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу" запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним  заявника місцем, у тому числі  у місті Суми.

20 січня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Сумській області отримано Клопотання  про спроможність  надання послуг з організації  проведення державної реєстрації шлюбу від Комунального закладу Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв. За результатами розгляду клопотання  встановлено,  що комунальний заклад має всі умови, визначені вимогами пункту 2 Кабінету Міністрів України «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» від 13.07.2016 № 502-р, та спроможний надавати послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем.

Комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв має в наявності окреме приміщення для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обладнане необхідною комп’ютерною технікою,  та місце для проведення державної реєстрації шлюбу.

Повне найменування юридичної особи: Комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв.

Місце знаходження: вул. Петропавлівська, буд.49, м. Суми.

Код ЄДРПОУ: 02221515

Місце проведення державної реєстрації шлюбу: вул. Петропавлівська, буд.49, м. Суми.

Проект «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» стартує в СУМАХ!

(джерело: http://sumyjust.gov.ua/)