ОСВІТНЯ СУБВЕНЦІЯ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ. ПРІОРИТЕТ – ОБ’ЄДНАНИМ ГРОМАДАМ

Дата: 02.12.2016 18:00

Загальноосвітні навчальні заклади, які знаходяться на території ОТГ, отримають удвічі більше коштів з розрахунку на одного учня, ніж інші навчальні заклади області

За рахунок додаткових коштів освітньої субвенції з держбюджету між загальноосвітніми навчальними закладами, які знаходяться на території новостворених громад Сумщини, спрямовується 4, 2 мільйона гривень. Із них на поточні видатки та оновлення матеріально-технічної бази – 3,1 мільйона гривень у розрахунку 527,8 гривень на одного учня. І це при тому, що для всіх інших шкіл цей показник складає 263,9 гривень.

Крім того, на оснащення загальноосвітніх закладів з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів та опорних шкіл засобами навчання, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання; впровадження енергозберігаючих технологій  виділено 1,2 мільйона гривень у розрахунку 192,2 гривень на одного учня, при тому, що для всіх інших шкіл цей показник складає 96,1 гривень.

Розподіл коштів освітньої субвенції між бюджетами районів вже затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/12044-osvitnya-subventsiya-z-derzhbyudzhetu-priorytet--obyednanym-hromadam.html).