СУМЩИНА ЗАЙМАЄ 4 МІСЦЕ ЗА ТЕМПАМИ РОСТУ НАДХОДЖЕНЬ ПДФО

Дата: 31.01.2017 08:20

Протягом 2016 року до місцевих бюджетів надійшло 2 мільярди гривень ПДФО, що на 713,4 мільйона гривень більше порівняно з 2015 роком. Приріст складає 53,8% при середньоукраїнському  – 47,3%

«Четверте місце – це дуже гарний показник, – підкреслив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО. – Він свідчить про те, що економічна ситуація в області стабільна. Адже податок на доходи фізичних осіб – це той податок, який значною мірою сьогодні залежить від підприємницької активності. Тож область працює в правильному напрямку».

Як повідомила директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Олена БАТРАЧЕНКО, до обласного бюджету, зокрема, надійшло 408 мільйонів гривень ПДФО, приріст порівняно з 2015 роком склав 53,8 % (142,7 мільйона гривень).

При цьому 16 районів, 2 міста обласного значення та Березівська об’єднана територіальна громада отримали вищий показник зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб за середній по регіону.

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/12415-sumshchyna-zaymaye-4-mistse-za-tempamy-rostu-nadkhodzhen-pdfo.html)