Поранений воїн потребує допомоги!

Дата: 02.06.2016 08:18

Фото без описуНаш земляк з села Шевченкове Віталій Якименко важко поранений у зоні АТО.

26 травня старший сержант 72 окремої механізованої бригади Віталій Якименко виїхав із вісьмома побратимами на завдання. Він командир групи, тому небезпека чатує щохвилини. Близько Староігнатівки, що під Волновахою Донецької області, їх БТР натрапляє на ворожу міну й від вибуху здіймається в повітря. Від машини – лише уламки. Хлопці важко травмовані, але всі живі. Постраждалого Віталія одразу ж відправляють у місцеву реанімацію, згодом – у Маріуполь, зараз він перебуває в госпіталі м. Дніпра. У нього перелом лівої лопатки, повністю роздроблена нижня щелепа, проблеми з шийним хребцем, численні осколкові поранення, а також важкі травми голови, котрі потребують детального дослідження. Віталієві необхідні кілька операцій, але лікарі чекають, поки зійдуть гематоми та покращиться стан бійця.

Це вже не перше бойове поранення Віталія. У липні 2014 року він підірвався на фугасі. Віталія знайшли пораненим у лісі. Тоді думали, що він не вижив, та, на щастя, Бог дарував життя і швидке одужання. А двоє товаришів у той день загинули... Після нетривалої реабілітації, уже у вересні, сміливець повернувся до строю.

Друзі, добродії, всі, хто хоче і може підтримати земляків!

Не будьмо байдужими, підтримаймо пораненого. Це буде нашою дякою за те, що вони взяли на себе тягар військової служби.

Допомогу просимо перерахувати на картку ПриватБанка:

4149-4978-4357-6325, Віталій Миколайович Якименко.

Або на картку матері бійця Якименко Людмила Михайлівна, ПриватБанк: 5168-7572-7648-6414