Сумська область, Шосткинський район

ВШАНУЙМО ГЕРОЇВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ РАЗОМ!

Дата: 21.11.2016 08:00
Кількість переглядів: 433

Три роки тому 21 листопада у Києві на Майдані Незалежності розпочався мирний мітинг у підтримку європейського вибору України. Уже через три дні близько 100 тис. людей вийшли на опозиційний мітинг на Європейській площі… Це вже була справжня революція – Революція гідності…

21 листопада 2016 року жителів Сумщини запрошуємо взяти участь у заходах до Дня Гідності та Свободи.

Прийди і ти, щоб вшанувати героїв Небесної сотні, борців революції, тих, хто три роки тому не шкодував життя і здоров’я, хто попри холод і небезпеку стояв на Майдані, на Грушевського, на Інститутській… на всіх майданах України та Сумщини за європейські цінності, за свободу, за гідність, за Україну! Вшануймо героїв Революції гідності разом!

(джерело: http://sm.gov.ua/uk/arkhiv1/11914-vshanuymo-heroyiv-revolyutsiyi-hidnosti-razom.html)