СПІВПРАЦЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Дата: 18.10.2016 08:16

PA131011

13 жовтня  цього року вперше в Україні підписано договір про співробітництво територіальних громад, у якому стороною договору виступає вже об’єднана громада.

Територіальна громада міста Глухова та Березівська сільська об’єднана територіальна громада уклали угоду.

Сторони домовилися спільно фінансувати удосконалений полігон по складуванню твердих побутових відходів. Право комунальної власності на цей об’єкт належить територіальній громаді м. Глухова.

Таке співробітництво, в якому декілька територіальних громад намагаються спільно вирішити  проблему, є інноваційним для України. Його реалізація вирішує проблеми відходів у районі, поліпшує екологічні умови.

Договір було укладено в рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Він спрямований на  підвищення ролі місцевого самоврядування, що передбачає впровадження надання якісних публічних послуг на рівні громади.