Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

В ШКОЛАХ ГЛУХІВЩИНИ ЗАПРОВАДЖЕНО КАРАНТИН

Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке пройшло під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Глухівської районної державної адміністрації Володимира КАРТАВОГО.

За інформацією завідувачаГлухівського міськрайонного відділу державної установи "Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України" Марини МАТВІЄНКО, показник  захворюваності  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) на території Глухівського району перевищує епідпорогові значення. Рівень захворюваності становить 40,15 на 10 тис. населення, що вище порогового рівня в 1,6 раз, епідпоріг по області становить 32,19  на 10 тис. населення.

У зв’язку з цим комісією було прийнято рішення, яким введені карантинні заходи в загальноосвітніх навчальних закладах району з призупиненням навчального процесу з 12.12.2016 по 16.12.2016 року включно, заборонено проведення масових заходів в культурно-освітніх закладах району та ряд інших заходів.« повернутися до списку новин