МИКОЛА КЛОЧКО: «СУМЩИНА ЗРОБИЛА ПОТУЖНИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД»

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Микола Клочко під час зустрічі з представниками територіальних громад та очільниками райдержадміністрацій та районних рад області

Створення об’єднаних територіальних громад з наданням максимальних повноважень, фінансових ресурсів та відповідальності голова облдержадміністрації назвав єдиним правильним механізмом проведення реальної реформи децентралізації. Саме цей шлях було обрано Президентом України та Урядом.

«Держава зацікавлена в найактивнішому продовженні реформи місцевого самоврядування і надає значну матеріальну підтримку. Сумщина зробила потужний крок на цьому шляху – створено 12 об’єднаних територіальних громад. І це наша з вами спільна заслуга», – наголосив Микола Клочко.

Посадовець подякував представникам територіальних громад, обласного та районного депутатського корпусу, головам райдержадміністрацій за проведену роботу, не зважаючи на перешкоди та тиск з боку певних політичних сил.

Він закликав представників місцевого самоврядування до живого діалогу та не бути байдужими до проведення реформи, а отже майбутнього кожної громади.