Забезпечені якісною питною водою

Дата: 10.07.2017 08:14

У селі Слоут введено в дію нову гілку водогону.

Завершення такої важливої справи – результат співпраці Березівської громади з міжнародним проектом. У минулому році було розроблено «Програму з модернізації, оптимізації та розвитку системи водозабезпечення Березівської ОТГ» та підписано договір між Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO і Березівською сільською радою на суму 1,2 мільйона гривень .
Наразі в Слоуті проведені роботи з реконструкції водо-мережі: облаштовано додаткову артезіанську свердловину, встановлено водонапірну башту на вул. Первомайська, до неї підключено і прокладено новий водогін. Фахівці Управління Держпродспоживслужби в Глухівському районі вже провели необхідні дослідження якості води з нової гілки. Ні санітарно-хімічна, ні санітарно-мікробіологічна експертизи відхилень від нормативних вимог не виявили. Дякуючи проекту DESPRO, жителі Слоута отримали питну воду з високими характеристиками.