Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Громадські діячі за сприяння облдержадміністрації провели «круглий стіл» «Правова просвіта молоді Сумщини як перешкода для корупції»

Захід відбувся у рамках проекту «Вчимося жити без корупції», що реалізується місцевим осередком Міжнародної громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області.

За словами керівника проекту Дмитра МАЛЬЦЕВА, мета цього проекту – виховання антикорупційної свідомості у жителів області для подолання корупції у суспільстві. Планується охопити молодь вишів, представників влади, громадського сектору. Для цього будуть організовані п’ятиденні школи, семінари в різних районах, а також антикорупційні вступні акції у вишах.

«Круглий стіл спрямований якщо не на абсолютне подолання корупції, то на зменшення її проявів у суспільстві. Головне – подолати корупціонера в собі. Тому ми спробуємо сформувати активного громадянина, котрий зможе сам протистояти корупції та навчати цьому інших».

Присутній на засіданні «круглого столу» керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ наголосив, що явище корупції не дає нормально і цивілізовано розвиватися державі, тому, завдяки просвітницьким акціям, це питання постійно знаходиться на широкому обговоренні.

«Абсолютно правильний шлях – залучати до проекту молодь, у якої потрібно формувати несприйняття та нульову толерантність до корупції як гальмівного явища розвитку демократичного суспільства», – наголосив він. « повернутися до списку новин