Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Фахівці розвінчують міфи про труднощі оформлення житлових субсидій

У зв’язку з наближенням опалювального періоду актуальним постає питання оформлення субсидій. Проте подекуди громадяни не поспішають звертатися до органів соціального захисту, адже стримуючим фактором для них є поширення невиправданих думок про зворотній бік державної допомоги.

Зокрема, не слід вірити або поширювати міфи, що субсидію доведеться повертати, а її оформлення може перешкодити продажу квартири, будинку чи оформленню спадку.

Газ, воду та інші комунальні послуги, на які призначено житлову субсидію необов’язково використовувати в повному обсязі, її не перестануть надавати!

Недостовірною є інформація й про те, що субсидії не надаються безробітним працездатним громадянам або сім'ям, до складу яких входять такі особи; що субсидії не призначаються за наявності заборгованості за оплату комунальних послуг; що за помилки при заповненні Декларацій будуть штрафувати або навіть забирати субсидії тощо.

У підмогу споживачам фахівці підготували необхідну інформацію, яка допоможе розібратися громадянам з тонкощами оформлення субсидій та економити сімейний бюджет. 

 « повернутися до списку новин