Благоустрій та поводження з ТПВ

Зменшити кількість відходів у вашій оселі - легко та просто

Кожен з нас повинен замислитися, скільки відходів ми продукуємо щодня. Можливо, на перший погляд, обсяг сміття, який ми викидаємо за день, здається незначним. Але, якщо поглянути на це в масштабах року, картина змінюється. Орієнтовно 300-500 кілограмів відходів в рік продукує одна людина. Разом з тим, у 2023 році з Березівської громади на полігон було вивезено 636,31 кубічних метрів відходів,а це в середньому 110 тон сміття, або менше 22 кілограмів на одного мешканця громади! Отже майже 300 кг відходів на кожного жителя громади було спалено або просто викинуто на несанкціоновані сміттєзвалища. Але не все так безнадійно – є багато простих і ефективних способів зменшити обсяги утворення відходів, не витрачаючи багато часу чи зусиль.

12:49 26.09.2024