Сумська область, Глухівський район

ЗАХОДИ ПРИМУСУ ЗМУСИЛИ ДВОХ ЖИТЕЛІВ ГЛУХІВЩИНИ СПЛАТИЛИ АЛІМЕНТИ ВЛАСНИМ ДІТЯМ

Здавалося б, цілком звична ситуація, коли батьки піклуються про своїх дітей – це істина, яка не потребує доведення протилежного. Але зустрічаються й такі особи, що не вважають за потрібне давати власним дітям не те щоб любов і піклування, а, принаймні, кошти для нормального розвитку.

27 і 40 в тисячах гривень – саме такі суми заборгували двоє різних, не знайомих між собою чоловіків з Глухівщини, проте, примусові заходи від державних виконавців знадобились абсолютно однакові, щоб горе-татусі виконали свій батьківський обов’язок.

Для обох виявилось достатнім накладення арешту на все рухоме й нерухоме майно, обмеження у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю і заборговані аліменти були сплачені у повному обсязі.

Нагадаємо, Верховна Рада України  в другому читанні ухвалила другий пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває, що посилюють відповідальність злісних неплатників аліментів.

Серед новацій - додаткові фінансові санкції для батьків-боржників, автоматизований арешт їх коштів, кримінальна відповідальність за ухилення від відпрацювання боргу перед своїми дітьми на суспільно-корисних роботах, а також можливість втратити чиновницьке крісло за борг перед дитиною. Нові санкції будуть застосовуватись після набрання чинності Законом.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП#ЯМАЮПРАВО#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО