Сумська область, Глухівський район

Служба в Збройних Силах України (16.10.2020)

Служба в Збройних Силах України

В приміщенні Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості 16 жовтня відбувся Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Захід спланований з метою підвищення рівня поінформованості про позитивні зміни щодо проходження військової служби за контрактом.

З вступним словом виступила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Арсьонова. Вона проінформувала про ситуацію на регіональному ринку праці та про можливість працевлаштування шляхом підписання контракту на військову службу.

На семінарі були присутні молоді люди, перед якими виступив військовий комісар Сергій Харченко та начальник відділу призову Віктор Самонов Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату. Учасники семінару дізнались, як можна реалізувати себе на військовій службі, умовами проходження військової служби у Збройних Силах України.

По завершенню заходу у безробітних була можливість індивідуально поспілкуватися з представниками військового комісаріату.