Сумська область, Глухівський район

Ринок праці: навантаження на одне вільне робоче місце зростає (28.04.2020)

Ринок праці: навантаження на одне вільне робоче місце зростає

Зачас дії карантину за направленням служби зайнятості по області  працевлаштовано 2,2 тис. безробітних.

Станом на 27 квітня поточного року в базі даних обласної служби зайнятості налічується 1,3 актуальних вакансій (на 13.03.2020 – 2,3 вакансій). Збільшення чисельності безробітних та зменшення кількості вакансій призвело до зростання навантаження на одне вільне робоче місце з 8 осіб на 13 березня до 16 на 27 квітня поточного року.

Безробітні, які на сьогодні перебувають на обліку у службі зайнятості, раніше працювали: 18% - у  торгівельній мережі;17% - у сфері державного управління;16% у сільському господарстві; 13% - у переробній промисловості; 8 %  -  у сфері охорони здоров'я;6%   - надання транспортних послуг.

Сьогодні на ринку праці найбільше шукачів роботи за такими професіями та спеціальностями: підсобні робітники (964 особи), продавці непродовольчих товарів (821),продавці продовольчих товарів (717), водії автотранспортних засобів (745),трактористи (469), кухарі (432 особи).