Березівська громада
Глухівський район, Сумська область

Регламент роботи Березівської сільської ради сьомого скликання

РОЗДІЛ І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Стаття 1. Порядок формування сільської Ради

 

1. Загальний (кількісний) склад сільської ради (далі – Рада) визначений відповідно до Закону України «Про місцеві вибори» та становить 22 депутати.

2. Рада вважається повноважною за умови обрання не менше як двох третин депутатів від загального складу Ради і їх повноваження визнані сільською територіальною виборчою комісією.

3. У разі, якщо до Ради обрано менше двох третин депутатів Ради від її загального складу, до обрання необхідної кількості депутатів Ради продовжує здійснювати повноваження Рада попереднього скликання.

4. У разі дострокового припинення повноважень деяких депутатів Ради, внаслідок чого до складу Ради входить менше як дві третини депутатів від загального складу Ради, до обрання необхідної кількості депутатів така Рада вважається правомочною за наявності більше половини депутатів Ради від її загального складу.

5. Строк повноважень Ради визначається Конституцією України. Повноваження Ради починаються з моменту офіційного оголошення сільською територіальною виборчою комісією на першій сесії Ради рішення про підсумки виборів та визнання повноважень депутатів і закінчуються в день відкриття першої сесії Ради нового скликання.

Завантажити повну версію регламенту