Сумська область, Глухівський район

ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Мобільна група у складі працівників юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснила виїзд до Великописарівського району.

Правова допомога охопила жителів Солдатської і Тарасівської сільських рад. Обговорили питання права власності на земельні ділянки, отримання майнових паїв, запобігання рейдерським захопленням землі, пільги для учасників бойових дій, виплати «дітям війни», а також питання примусового зняття з реєстрації за місцем проживання.

Виїзди мобільної групи завжди радо вітаються селянами, адже для них це прекрасна нагода отримати відповіді на всі питання, які їх цікавлять та здобути впевненість в можливості реалізувати та захистити свої права.

Юстиція – відкрита для людей!

#МінЮст #ЯМП! #ПРАВОВА_ДОПОМОГА #MinJust4U