Орієнтуємо на службу в Збройних Силах України

В останній день січня в приміщенні Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для безробітних та учасників АТО, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Захід організований з метою інформування про вакансії, які є в військових частинах та умови служби і підписання контрактів.

Перед присутніми виступив офіцер Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Демидчик Д.В. Він розповів учасникам заходу, що реалізувати себе на військовій службі за контрактом мають змогу громадяни призовного віку та військовозобов’язані, незалежно від отриманої освіти та спеціальності, проінформував про умови проходження  військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Глухівської міськрайонної філії Сумського обласного центру зайнятості Арсьонова І.М. проінформувала присутніх про потребу в кадрах в Державній прикордонній службі України та Національній поліції України.