Оприлюднення проектів регуляторних актів на 2019 рік

26.04.2018

Відповідно до статті 10 розділу І Податкового кодексу України визначено перелік місцевих податків і зборів. Згідно зі статтею 12 Податкового кодексу України міські ради встановлюють місцеві податки і збори.

Відповідно до підпункту 265.1.3 статті 265 розділу ХІІ Податкового кодексу України,  Законів України «Про оренду землі», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управлінням фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради розроблено проект рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Березівської сільської ради на 2019 рік».

Прийняття цього регуляторного акта дасть можливість встановлення єдиного порядку здійснення контролю за додержанням правил розрахунку та сплати земельного податку.

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті сільської ради на сторінці «Архів документів» https://berezivska-gromada.gov.ua/

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою публічного громадського обговорення, вдосконалення проекту рішення, врахування інтересів суб`єктів підприємництва та громадськості, просимо всіх зацікавлених осіб пропозиції та зауваження до вказаного документу надсилати протягом 30 днів з моменту опублікування проекту до управління фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради за адресою: 41400, Сумська обл., м. Глухів, вул. Спаська, 32. Контактний телефон: 2-22-04.

Управління фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ - ПРОЕКТУ РІШЕННЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ СТАВОК ТА ПІЛЬГ ІЗ СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2019 РІК»

26.04.2018

Управлінням фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради розроблено проект рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Березівської сільської ради на 2019 рік».

Прийняття цього регуляторного акта дасть можливість встановлення єдиного порядку здійснення контролю за додержанням правил розрахнку та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Згідно Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою публічного громадського обговорення, вдосконалення проекту рішення, врахування інтересів суб`єктів підприємництва та громадськості, просимо всіх зацікавлених осіб пропозиції та зауваження до вказаного документу надсилати протягом 30 днів з моменту опублікування проекту до управління фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради за адресою: 41400, Сумська обл., м. Глухів, вул. Спаська, 32. Контактний телефон: 2-22-04.

Управління фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ  - ПРОЕКТУ РІШЕННЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ «ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ТУРИСТИЧНОГО ЗБОРУ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2019 РІК»

26.04.2018

Управлінням фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради розроблено проект рішення сільської ради «Про встановлення туристичного збору на території Березівської сільської ради на 2019 рік».

Прийняття цього регуляторного акта дасть можливість встановлення єдиного порядку здійснення контролю за додержанням правил розрахунку та сплати туристичного збору.

26.04.2018

Управлінням фінансів та економічного розвитку Березівської сільської ради розроблено проект рішення сільської ради «Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців при спрощеній системі оподаткування на території Березівської сільської ради на 2019 рік».

Прийняття цього регуляторного акта дасть можливість встановлення єдиного порядку здійснення контролю за додержанням правил розрахунку та сплати єдиного податку для фізичних осіб-підприємців.