Консультує Міністр юстиції України

Павле Дмитровичу, вітаю Вас та хочу звернутися з таким питанням. Після смерті матері залишилася хата, побудована ще після війни. Жодних документів на неї немає, бо тоді ніхто таких документів не вимагав. Заповіту мама також не залишила. Підкажіть, як мені правильно поступити, щоб оформити хату на себе?

15:43 12.09.2017

Здрастуй, школо!

У школах Березівської об’єднаної територіальної громади пролунали перші дзвоники.

11:24 08.09.2017

Стаді-тур на Полтавщину

Представники Березівської об’єднаної громади активно вивчали досвід лідерів у сфері міжмуніципального співробітництва.

11:11 08.09.2017

Яскраво відзвітувала громада

Березівська об’єднана територіальна громада гостинно відчинила двері учасникам і гостям ІІ етапу фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний», присвяченого 80-річчю утворення Сумської області.

10:25 07.09.2017

Традиційна серпнева конференція в громаді

У Березівській об’єднаній громаді підвели підсумки роботи освітньої галузі та окреслили перспективні плани на наступний навчальний рік у контексті сучасних тенденцій розвитку освіти.

09:15 07.09.2017

Відзначили День народження Батьківщини

У Березівській об’єднаній територіальній громаді відбулися заходи з нагоди найвеличніших національних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

09:15 31.08.2017

Мобільна правова допомога

Врамках загальнонаціонального проекту «Я маю право!» 29 серпня 2017 року мобільна точка доступу до безоплатної правової допомоги Головного територіального управління юстиції в Сумській області працювала на території Березівської об’єднаної територіальної громади.

09:32 30.08.2017