Юні краєзнавці Березівської громади здобувають нові нагороди

Дата: 19.11.2021 14:47

Вихованці гуртків національно-патріотичного спрямування Березівського центру дитячої та юнацької творчості «Юні краєзнавці» Дар`я Прокопенко (керівник Володимир Манжос) та «З Україною в серці» Вероніка Пушкар (керівник Наталія Мешкова) стали переможцями І (територіального) етапу краєзнавчої конференції учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів» та захищатимуть громаду у ІІ (обласному) етапі краєзнавчої конференції.

Відповідно до завдань обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» учасники цьогорічної конференції презентують екскурсійно-краєзнавчі стартапи за напрямом «Літературно-мистецька спадщина».