Оголошення про намір передачі об’єкта в оренду

Березівська сільська рада Глухівського району Сумської області оголошує про намір передати в оренду нежитлову одноповерхову окремо розташовану будівлю колишнього ФАПу загальною площею 48,7 м² (далі –Об’єкт) за адресою: вул.Коцеби,83а, с.Обложки Глухівського району Сумської області.

Балансоутримувач: Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради.

Умови оренди Об’єкта:

• об’єкт передається з метою використання для здійснення медичної практики;

• строк оренди: 2 роки 11 місяців;

• проведення ремонтних робіт;

• у разі необхідності реконструкції, розробити проектну документацію та ввести об’єкт в експлуатацію;

• відшкодування витрат, пов’язаних з підготовкою об’єкту до передачі в користуваннях на умовах оренди;

• утримання об’єкту відповідно діючих норм та правил.

Бажаючим отримати в оренду нежитлову одноповерхову окремо розташовану будівлю колишнього ФАПу загальною площею 48,7 м² за адресою: вул.Коцеби,83а, с.Обложки Глухівського району Сумської області для здійснення медичної практики або за іншим цільовим призначенням, необхідно звертатися із заявою про оренду об’єкта до Управління житлово-комунального господарства та земельних відносин Березівської сільської ради.

Заяви приймаються протягом 10 робочих днів з дня публікації оголошення за адресою: вул.Довженка, 2 с.Береза, Глухівський район, Сумська область. Телефон для довідок /05444/ 3 13 23.