Оголошення!

Управління  ЖКГ та земельних відносин Березівської сільської ради оголошує про відбір суб’єктів господарювання,

що є суб’єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в межах населеного пункту с. Береза площею 0,1649 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 5921581100:01:004:0115.  Мета оцінки: визначення ринкової вартості земельної ділянки для подальшого її продажу власнику майна, розташованого на земельній ділянці.
Запланована дата оцінки - 27.04.2018.
Для участі у відборі суб’єкт господарювання, що є суб’єктом оціночної діяльності у сфері оцінки земель, подає до Управління  ЖКГ та земельних відносин Березівської сільської ради :

1. Заяву, в якій зазначено цінову пропозицію;
  2. Копію установчого документу (свідоцтва  про реєстрацію);
  3. Копію кваліфікаційного документу оцінювачів, які залучаються до оцінки майна;
  4.  Копію сертифікату суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель, виданого ФДМ України;
  5. Інформація про претендента (в т.ч. про досвід роботи).
    Всі копії мають бути завірені належним чином.

Документи приймаються до 10:00 25.04.2018 р. за адресою: вулиця Спаська, 32, м. Глухів, Сумська область, 41400 кабінет №2.