Делегація сільських голів з Білопільщини, які планують об’єднатися в територіальну громаду, відвідала Березівську сільську об’єднану територіальну громаду

Дата: 25.07.2016 13:46

Під час обговорення децентралізаційної реформи в селищі Миколаївка Білопільського району окремі сільські голови вирішили відвідати Березівську громаду. Тож на минулому тижні ця поїздка здійснилася. Її метою стало вивчення як самого процесу об’єднання, так і ознайомлення з діяльністю керівництва на місцях вже після об’єднання. До складу делегації ввійшли керівники рад, які планують об’єднатися у Річківську громаду.

Голів громад Білопільщини цікавили питання діяльності старост, процесу розподілу коштів між радами, що ввійшли до об’єднаної громади, залучення коштів державної та міжнародної допомоги та інше.

Сільські голови оглянули інфраструктуру громади та поспілкувалися з Березівським сільським головою Надією Михайлівною АРТЕМЕНКО і з старостами громади.